Zarezerwuj pokój
Wesele

Wesele w Hotelu Podjadek, Ostrów WielkopolskiMenu na WeseleWybór menu weselnego to jedna z trudniejszych decyzji jaką trzeba podjąć podczas organizacji uroczystości weselnej. Naszą specjalnością jest pyszna, tradycyjna polska kuchnia, dlatego przygotowaliśmy bogate menu na wesele, pozwalające na dowolną kompozycję smaków. Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować wszystkie szczegóły. Nasze sale weselne urządziliśmy w taki sposób, aby każdy mógł dopasować je do swoich potrzeb, a nasza wielkopolska gościnność pozwala przygotować menu trafiające w gust każdego Gościa.

Zobacz 2 pakiety MENU
menu weselne ostrów wielkopolski
wesele ostrów wielkopolski

Ceremonia ślubnaPołożenie hotelu Podjadek w malowniczym parku pozwala na zorganizowanie ślubu cywilnego w plenerze, w otoczeniu zieleni i łowisk. Na naszym terenie znajduje się ogrodzone, wyodrębnione miejsce, specjalnie przygotowane na ceremonię ślubną. Zielony teren wokół restauracji jest również idealnym miejscem do wykonania sesji zdjęciowej dla Nowożeńców. Wszelkie formalności związane z organizacją należy ustalić z właściwym Urzędem Stanu Cywilnego. Jedyny koszt jaki ponosi Para Młoda, to koszt dekoracji terenu ślubu. Pary zainteresowane ślubem kościelnym mogą skorzystać z położonego 500 metrów od Podjadka urokliwego drewnianego kościoła.


Dla DzieciUłatwieniem dla rodziców i przyjemnością dla pociech na weselu jest przygotowany specjalnie dla nich stół z osobnym menu dla dzieci, dostosowanym do ich upodobań. W takim menu nie może zabraknąć ulubionych potraw:
  • zupa pomidorowa z makaronem
  • pierogi z serem/naleśniki z nutellą i lodami
  • spaghetti z sosem pomidorowym
  • nuggetsy z frytkami
  • devolay z serem
  • dorsz w chrupiącej panierce

Atrakcje z animatorem

Najlepszym sposobem na udaną zabawę dzieci i dorosłych na weselu będzie zapewnienie opieki animatorek. Współpracujemy z kilkoma firmami zajmującymi się różnymi formami aktywności, takimi jak: robienie baloników, malowanie buzi, zabawy na świeżym powietrzu z piłkami i chustą animacyjną, czy nawet bardziej skomplikowane zajęcia plastyczne.

Miejsce do zabaw

Do dyspozycji najmłodszych Gości przygotowaliśmy kącik zabaw w centralnym punkcie restauracji, w którym dzieci będą mogły kreatywnie spędzać czas, będąc jednocześnie w zasięgu wzroku rodziców. Na zewnątrz jest specjalnie przygotowany, z daleka od drogi, plac zabaw, a w nim: huśtawki, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa i bujaki.

Zorganizuj z nami przyjecie weselne

Izabela Łyskawa – Manager


HOTEL & RESTURACJA PODJADEK
Galeria zdjęć
Dołącz do newslettera
Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami i okazjami w Hotelu Podjadek.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... czytaj całość

    Wyrażam zgodę na kontakt