Zarezerwuj pokój
Wesele

Wesele w Hotelu Podjadek, Ostrów WielkopolskiMenu na WeseleWybór menu weselnego to jedna z trudniejszych decyzji jaką trzeba podjąć podczas organizacji uroczystości weselnej. Naszą specjalnością jest pyszna, tradycyjna polska kuchnia, dlatego przygotowaliśmy bogate menu na wesele, pozwalające na dowolną kompozycję smaków. Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci zaplanować wszystkie szczegóły. Nasze sale weselne urządziliśmy w taki sposób, aby każdy mógł dopasować je do swoich potrzeb, a nasza wielkopolska gościnność pozwala przygotować menu trafiające w gust każdego Gościa.

Zobacz 2 pakiety MENU
menu weselne ostrów wielkopolski
wesele ostrów wielkopolski

Ceremonia ślubnaPołożenie hotelu Podjadek w malowniczym parku pozwala na zorganizowanie ślubu cywilnego w plenerze, w otoczeniu zieleni i łowisk. Na naszym terenie znajduje się ogrodzone, wyodrębnione miejsce, specjalnie przygotowane na ceremonię ślubną. Zielony teren wokół restauracji jest również idealnym miejscem do wykonania sesji zdjęciowej dla Nowożeńców. Wszelkie formalności związane z organizacją należy ustalić z właściwym Urzędem Stanu Cywilnego. Jedyny koszt jaki ponosi Para Młoda, to koszt dekoracji terenu ślubu. Pary zainteresowane ślubem kościelnym mogą skorzystać z położonego 500 metrów od Podjadka urokliwego drewnianego kościoła.


Targi ślubneRaz w roku Hotel Podjadek zaprasza przyszłe Pary Młode na Targi ślubne, gdzie wraz z innymi parami skosztujecie kilku doskonałych potraw, zapoznacie się z ofertą współpracujących z nami firm, zwiedzicie teren oraz zaplanujecie sesję zdjęciową. Dzięki degustacji będzie Wam znacznie łatwiej podjąć ostateczne decyzje dotyczące menu oraz dodatkowych atrakcji, które możemy zapewnić Waszym Gościom.

Dla DzieciUłatwieniem dla rodziców i przyjemnością dla pociech na weselu jest przygotowany specjalnie dla nich stół z osobnym menu dla dzieci, dostosowanym do ich upodobań. W takim menu nie może zabraknąć ulubionych potraw:
  • zupa pomidorowa z makaronem
  • pierogi z serem/naleśniki z nutellą i lodami
  • spaghetti z sosem pomidorowym
  • nuggetsy z frytkami
  • devolay z serem
  • dorsz w chrupiącej panierce

Atrakcje z animatorem

Najlepszym sposobem na udaną zabawę dzieci i dorosłych na weselu będzie zapewnienie opieki animatorek. Współpracujemy z kilkoma firmami zajmującymi się różnymi formami aktywności, takimi jak: robienie baloników, malowanie buzi, zabawy na świeżym powietrzu z piłkami i chustą animacyjną, czy nawet bardziej skomplikowane zajęcia plastyczne.

Miejsce do zabaw

Do dyspozycji najmłodszych Gości przygotowaliśmy kącik zabaw w centralnym punkcie restauracji, w którym dzieci będą mogły kreatywnie spędzać czas, będąc jednocześnie w zasięgu wzroku rodziców. Na zewnątrz jest specjalnie przygotowany, z daleka od drogi, plac zabaw, a w nim: huśtawki, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa i bujaki.

Zorganizuj z nami przyjecie weselne

Izabela Łyskawa – Manager


HOTEL & RESTURACJA PODJADEK
Galeria zdjęć
Dołącz do newslettera
Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami i okazjami w Hotelu Podjadek.