Zarezerwuj pokój
Restauracja
ostrów wielkopolski restauracja podjadek

Restauracja Podjadek Ostrów Wielkopolski

 

Podjadek, to nie tylko hotel, ale również restauracja znana na cały Ostrów Wielkopolski, serwowane przez nas dania przygotowujemy z pasją i przyjemnością, co doceniają nasi Goście.

Restauracja Podjadek cieszy się dobrą opinią wśród odwiedzających, także dzięki temu, że korzystamy z wysokiej jakości świeżych składników, bo zadowolenie naszych Gości, to dla nas najlepsza recenzja.

Nasza restauracja cechuje się niepowtarzalnym klimatem i piękną okolicą, co w połączeniu z naszym menu daje efekt, który sprawia, że chce się do nas wracać!

 

Menu

 

Naszą specjalnością są smaczne, świeże dania głównie kuchni polskiej oraz regionalne smaki. Produkty potrzebne do ich przygotowania pozyskujemy z własnych ogrodów i łowisk.

Korzystamy z ofert sprawdzonych, lokalnych dostawców, ponieważ to przede wszystkim wysokiej jakości produkty przekładają się na smak naszych dań.

W ofercie można znaleźć pyszne zupy, świeże ryby, aromatyczne mięsa oraz przekąski. Serwujemy również desery, wypiekamy chrupiące, świeże ciasta, przygotowujemy zdrowe, orzeźwiające i sycące koktajle.
Nasi kucharze wiedzą, jak ważne jest połączenie świeżych produktów, kucharskiej wyobraźni i własnych, sprawdzonych przepisów.

restauracja podjadek ostrów wielkopolski
 


Dołącz do newslettera
Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami i okazjami w Hotelu Podjadek.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... czytaj całość

    Wyrażam zgodę na kontakt