Zarezerwuj pokój
Andrzejki w klimacie PRL!

Zapraszamy na niepowtarzalną imprezę czyli potańcówkę przy hitach z czasów PRL’u . Wyznając zasadę, że zabawa jednoczy społeczeństwo bawimy się na parkiecie przy kolorofonach z muzyką z lat 60’, 70’, 80’ graną przez zespół Arkada.

W myśl zasady, że „klient nierozpłaszczony nie będzie obsłużony” na wejściu przywita Was szatniarka, a w barze czekać będzie na każdego powitalna seta i galareta.

Będzie można dobrze podjeść i zakąsić, bo na stołach pojawią się kotlety, mielone, ozorki, śledzie i wszystkie produkty, które można będzie dostać spod lady. Nie zabraknie sałatki warzywnej, jajek z sosem tatarskim, rolmopsów i galaretek. Nasi kucharze przygotują tez zakąski w formie domowych marynat z ogórków konserwowych, marynowanych grzybków i domowe kompoty.

W barze będziecie mogli kupić w cenie sklepowej czystą wyborową, a na stołach zagości oranżada.

Wystrój Sali i restauracji będzie przypominał wnętrza z tego okresu. Na ścianach zagoszczą wycinki gazet i obwieszczeń , w restauracji dawny odbiornik TV, karty i bierki.

Wszystkich chętnych uprasza się o przybycie w strojach daleko odbiegających od zasad narzuconych przez reżim 😉. Mile widziane mokasyny, plisowane spódnice, białe podkolanówki, marynarki z poduszkami czy kiczowate torebki. Najlepsze stroje nagrodzimy kartkami na zakupy w bufecie.

W trakcie imprezy zapewniamy obywatelom szereg zabaw i konkursów nawiązujących do czasów PRL-u m.in.:

  • Quiz z wiedzy PRL-u.
  • Jedzenie na czas kisielu
  • Zgadywanka czyje to przemówienie/ czyj to głos

Towarzysze jeśli chcecie poczuć klimat jak z filmów Barei, a seta i galareta nie są Wam obce to ta impreza jest właśnie dla Was. Klimatyczne dekoracje z epoki PRL-u, taneczne hity z dansingów oraz tematyczne konkursy i zabawy sprawią, że zatracicie się w zabawie!

podjadek andrzejki 2019

Informacje i rezerwacje stolików: +48 506 330 279

Dołącz do newslettera
Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami i okazjami w Hotelu Podjadek.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... czytaj całość

    Wyrażam zgodę na kontakt