Zarezerwuj pokój
Catering
Proponujemy bogate usługi cateringowe. Dowozimy pyszne i starannie zabezpieczone jedzenie do domów, biur i wszystkich wskazanych miejsc. Na życzenie zapewniamy również pełną zastawę stołową, a także profesjonalną obsługę kelnerską, dzięki której będziecie mogli w pełni cieszyć się organizowanym przez siebie przyjęciem. Miejscowości, do których dowodzimy nasz catering to Ostrów Wielkopolski oraz Górzno, na życzenie możemy dostarczyć zamówienie do najbliższych okolic.

Oferujemy:

  • catering lunchowy dla firm,
  • catering okolicznościowy,
  • catering bankietów, eventów, imprez plenerowych,
  • catering świąteczny

CATERING ŚWIĄTECZNY


Co tworzy atmosferę Bożego Narodzenia? Ludzie, z którymi spędzamy te magiczne Święta, oczywiście. A co łączy ludzi? Tradycyjny stół pełen smakowitych potraw, kuszący aromatami i przepięknie udekorowany. Tylko co zrobić, gdy nie masz czasu, siły lub ochoty robić tego wszystkiego samodzielnie? Bardzo proste: napisz do nas!

W Podjadku oferujemy świąteczny catering przygotowany w bezpiecznych warunkach, z szerokim menu obejmującym zarówno najbardziej tradycyjne, jak i te nieco bardziej nowoczesne potrawy. Z nami nie musisz się martwić lepieniem pierogów do późnej nocy ani tym, że barszczyk jest nie dość czerwony: wszystko zrobimy za Ciebie!

Zamówienia można składać do 21 grudnia, do końca dnia.

Czekamy na Wasze zamówienia:
+48 513 061 177

Tutaj sprawdzisz menu:


zamów catering w ostrowie wielkopolskim
catering ostrów wielkopolski
catering hotel podjadek
 
catering hotel podjadek
catering hotel podjadek
Dołącz do newslettera
Bądź na bieżąco z najnowszymi promocjami i okazjami w Hotelu Podjadek.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... czytaj całość

    Wyrażam zgodę na kontakt